Адрас:вул. Пляханава, 28 к1,
 Мінск, Рэспубліка Беларусь
☎капл+375 17 3679386
☎канц +375 17 3683856
E-mail: serebranka@sdb.by

 

 
 

 

 

 

Першая Кантакт Для друку
Belarusian English Italian Polish Russian
Банэр
Банэр
Банэр
Турнір імя св. Дамініка Савіо і бл. Лаўры Вікуньі. Расклад гульняў на другі тыдзень
Турнір Савіо-Вікуньі
24.03.2014
 
Расклад  гульняў на другі тыдзень турніру! (25,27,28 і 30 сакавіка)
 25 сакавіка (аўторак)
 20.15
 Настольны футбол 
 •  «Жук-Жерш» - «ЮЛА»
 •  «Карані» - «Мы»
Настольны тэніс
Юхновіч - Пячынскі
Бітус - Пякарскі

20.40

Настольны футбол 
«Жук-Жерш» - «Коза-ностра»

Настольны тэніс
Бобін - Пячынскі
Юхновіч - Дзябрэй

21.10

Настольны тэніс 
Жук- Бурко
Бітус - Пячынскі

27 сакавіка (чацвер)
17.00

Настольны футбол  
«Нацыянал» - “Альянс” 

Настольны тэніс  
Шыловіч - Мароз

17.30

Настольны футбол   
«Лиза - Борисов» - «Нацыянал»
«Сябры Дона Боско» - «Альянс»

Настольны тэніс  
Шыловіч - Чарапко

28 сакавіка (пятніца) 
17.30

Настольны футбол  
«Smile» - «Карані»

Настольны тэніс  
Красільшчыкава - Бітус


18.00

Настольны футбол   
«Школьники» - «Smile»

Настольны тэніс  
Бобін - Красільшчыкава
Бітус - Дзябрэй

18.30

Настольны футбол    
«Школьники» - «Мы»

Настольны тэніс 
Бобін - Дзябрэй
Мароз К. - Мінаеў

19.00

Настольны футбол     
«Мы» - «Smile»

Настольны тэніс 
Мінаеў - Кодзь
Мароз К. - Шымук

30 сакавіка (субота)
18.00.

Настольны футбол     
«Сябры Дона Боско» - “Тумарс энд Вэрбус”
«ЮЛА» - «Gluck»

Настольны тэніс  
Маўрыкова - Чарапко
Пячынскі - Пякарскі

18.30

Настольны футбол      
«Нацыянал» - “Тумарс энд Вэрбус”
«Giocatori» - «Smile»

Настольны тэніс  
Маўрыкова – Мароз П.
Дзябрэй - Пячынскі

19.00

Настольны футбол      
«Р2» - «Коза-ностра»
«Gluck» - «Деды»

Настольны тэніс   
Мінаеў - Бурко
Герасімовіч - Гапцар

19.30

Настольны футбол       
«Деды» - «Коза-ностра»
«Р2» - «ЮЛА»

Настольны тэніс    
Мароз К. - Бурко
Герасімовіч - Шымук

20.00

Настольны футбол       
«Коза-ностра» - «Gluck»
«Р2» - «Деды»

Настольны тэніс    
Мароз К. - Гапцар
Герасімовіч - Бурко

20.30

Настольны футбол        
«Деды» - «ЮЛА»
«Карані» - «Giocatori»

Настольны тэніс
Дзябрэй - Красільшчыкава
Герасімовіч - Мінаеў

 
© 2006-2017 Рымска-каталіцкая парафія Св. Яна Хрысціцеля ў г. Мінску
Банэр